Comments are off for this post

W obfitości!

Wyjazd Oazy działającej przy parafii Trójcy Świętej w Bytomiu zgromadził ponad czterdzieści osób! Jak to możliwe?

Wyjazd szybko przestał być wyjazdem jednej wspólnoty. Kiedy wydarzenie pojawiło się na Facebooku każdego dnia dołączali kolejni chętni. Ostatecznie do Babic wyjechało ponad czterdziestu członków wspólnot działających na terenie całej diecezji – od Tarnowskich Gór po Gliwice. W ciągu niespełna dwóch dni przez wspólną modlitwę, spotkania w grupach i niezwykłe pogodne wieczory Duch Święty stworzył prawdziwą wspólnotę. Uczestnicy szybko nawiązali ze sobą relacje, a spędzając razem czas mogli dzielić się doświadczeniem Pana Boga. Nie zabrakło również okazji do Namiotu Spotkania podczas spaceru po Rezerwacie Przyrody „Łężczok”.  Po powrocie do ośrodka uczestnicy wyjazdu otrzymali wyjątkowe zadanie o tajemniczej nazwie „event pixelowy” – już niebawem będzie widoczny efekt jego realizacji. Nie możemy się doczekać! :)

Część uczestników wyjazdu integracyjno – rekolekcyjnego w wakacje wybiera się na piętnastodniowe rekolekcje letnie. W imieniu całego Ruchu Światło-Życie naszej diecezji chcemy wszystkich serdecznie na nie zaprosić! Tutaj znajdziecie turnusy oraz formularz zgłoszeniowy.

Wyjazd do Babic jest kolejnym dowodem na to, że Pan Bóg zawsze daje w obfitości.  Zostaną po nim nie tylko niezwykłe zdjęcia, ale przede wszystkim wyjątkowe relacje i poczucie, że Ruch Światło-Życie w naszej diecezji jest Wspólnotą, która współpracuje i działa w jedności.

Agata Nurek

Comments are closed.