Comments are off for this post

Otrzymacie Jego moc…

Diecezjalna Diakonia Ewangelizacji zaprasza wszystkich moderatorów, animatorów oraz uczestników po I st. ONŻ na warsztaty „Otrzymacie Jego moc…”.

 

Jako diakonia chcemy dzielić się doświadczeniem mocy i prowadzenia, które daje nam Jezus, gdy decydujemy się mówić o Nim innym ludziom. Pragniemy także dzielić się metodami, dzięki którym łatwiej nawiązać rozmowę o Bogu z drugim człowiekiem oraz przekazać to, czego doświadczyliśmy w naszej relacji z Jezusem Chrystusem. Chcemy zaświadczyć o tym, jak sam Bóg wlewa w serca pragnienie głoszenia i buduje wspólnotę. Wierzymy, że czas tych warsztatów będzie dla nas wszystkim umocnieniem, rozpaleniem nowego zapału i upewnieniem, że każdy z nas jest posłany i obdarzony wszystkim, co potrzebne, aby dzielić się największą radością i sensem życia: „Bóg kocha i pragnie dla Ciebie zbawienia!”.

Warsztaty odbędą się 13.02.2016r. (sobota) w godzinach od 9:00 do 17:00 w salkach przy parafii pw. Dobrego Pasterza w Bytomiu- Karbiu (ul. Popiełuszki 4).
W czasie warsztatów będzie zapewniony obiad oraz kawa/herbata i „coś do niej”. Opłatą za warsztaty będzie dobrowolna ofiara w czasie ich trwania.
Na warsztaty prosimy zapisywać się przez wypełnienie formularza znajdującego się tutaj.

Zachęcamy do wzięcia udziału!
Już nie możemy doczekać się tego, co przygotował dla nas Bóg na ten czas!

Kontakt:
Anna Piechaczek
aanna.piechaczek@gmail.com

Comments are closed.