Kim jesteśmy?

Jesteśmy ludźmi, którzy chcą zmieniać świat! Wkładamy w to naszą pracę i serce. Chcemy podzielić się jego pięknem z innymi. Od 10 lat różni ludzie mówią nam, że to niemożliwe… a nam to zupełnie nie przeszkadza.

Wierzymy w to, że jesteśmy różnorodni z jakiegoś konkretnego powodu. Najbardziej wartościowe rzeczy zawsze powstawały jako owoc spotkania. Dlatego tworzymy wiele różnych rzeczy razem! Co oznacza duży nacisk na komunikację i współpracę. Wykluczamy jakiekolwiek podziały (diecezjalne, wspólnotowe, itp.), ponieważ chcemy stać „Ponad Murami”. Działamy w jednej drużynie.

Robimy to, bo chcemy od życia jak najwięcej. Życie w pełni jest naszym celem. Dążymy do tego dzięki naszym pasjom i talentom. Tutaj możemy je nie tylko wykorzystać, ale również rozwijać. Nie stoimy w miejscu! Każde rekolekcje są nowym doświadczeniem. Robimy to jednak nie dla siebie. Najważniejsze jest, aby pokazać innym, że każdy może doświadczyć tej pełni życia.

Co robimy?

Nie mamy zamkniętej listy rzeczy, których się podejmujemy. Jesteśmy otwarci na pomyły każdego z grupy/diakonii. Jest jednak sprawa, która jakoś nas definiuje i są rekolekcje weekendowe.

Chcesz nam pomóc?

Najważniejsze, abyś był gotowy do służby. Metod pracy, zaplecza technicznego itp. da się szybko nauczyć – zaangażowanie i życie pasją są bezcenne. W przygotowaniu takich rekolekcji potrzebni są różni ludzie. Jeśli nie czujesz się na siłach, aby aktywnie tworzyć z nami rekolekcje, możesz nam pomóc modlitwą. Jest ona dla nas naprawdę ważna, a wręcz konieczna do osiągnięcia naszego celu. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Kontakt

Nie żyjemy na księżycu – chętnie pogadamy. Jeżeli masz jakąkolwiek sprawę do nas – napisz! W szczególności:

  • Jeżeli chciałbyś zaprosić nas do swojej szkoły/wspólnoty pod warunkiem, że mamy powiedzieć coś o Bogu
  • Jeżeli chcesz dołączyć do nas
  • Jeżeli szukasz swojego miejsca formacji – spróbujemy uruchomić nasze kontakty!
  • Jeżeli masz świetny pomysł na fantastyczną rzecz, ale nie wiesz czy się da ją zrobić – specjalizujemy się w tym
  • Jeżeli uważasz, że zbyt dawno nie było żadnych rekolekcji i chcesz wywrzeć na nas presję ;)