Zaproszenie na SOW od 13 stycznia do 9 marca 2016

SOWW roku MOCY DUCHA ŚWIĘTEGO bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie osoby z kręgów, które pragną pogłębić swoje życie duchowe, rozpoznać w sobie dary Ducha Świętego i odkryć na nowo piękno modlitwy z Pismem Świętym, do wzięcia udziału w Seminarium Odnowy Wiary, które prowadzić będzie nasza Diakonia Modlitwy w kościele Św. Michała Archanioła na Suchej Górze.

SEMINARIUM ODNOWY WIARY to forma rekolekcji „w domu” przeznaczonych dla osób pragnących pogłębić swoje życie duchowe.

Każdy tydzień ma określony temat, związany z najważniejszymi kwestiami dotyczącymi życia duchowego (m. in. problem rozeznawania duchowego, przebaczenia i uzdrowienia, działania Ducha Świętego, grzechu i nawrócenia, osobistej relacji z Bogiem itd.). Całość wieńczy modlitwa o przyjęcie darów Ducha Świętego…

Seminarium trwać będzie 8 tygodni (od 13 stycznia do 9 marca 2016). Spotykać będziemy się w każdą środę od 18.45 do 21.15. Cotygodniowe spotkania, które obejmują wspólną modlitwę, konferencję i spotkanie w grupach, dopełnia indywidualna modlitwa z Pismem Świętym, którą podejmuje każdy uczestnik Seminarium.

Owoce ostatnich lat pokazały, że Seminarium pomogło wielu osobom przemienić swoje życie, pogłębić modlitwę osobistą i wspólnotową, a przede wszystkim spotkać żywego Boga, który jest obecny i z mocą działa w Kościele. Dzięki temu doświadczeniu uczestnicy Seminarium mogli aktywniej zaangażować się w życie parafii i formację w swoich wspólnotach.

Przypominamy, że seminarium można przeżywać wielokrotnie.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i zachęcamy :)

Diakonia Modlitwy

SOW

Wpisał : Grzegorz Machoń

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.