Relacja Oazy Modlitwy w Wiśle 27-29 marca 2015

Nasza wiosenna Oaza Modlitwy odbyła się w Domu Rekolekcyjnym w IDYLLA w Wiśle - Nowej Osadzie w dniach 27-29 marca 2015r. Moderatorem był o. Leszek Szkudlarek - kamilianin.

Tematem naszych modlitewnych rozważań była „Radość Ewangelii

Dziękujemy Panu Jezusowi za wszystkie poruszenia serca, które towarzyszyły nam podczas tych rekolekcji, a które pozwoliły nam dostrzec, że ewangelizowanie jest naszą potrzebą serca, której nie możemy się opierać.

Dotykając „szaty Pana Jezusa” wielu z nas otrzymało „dar łez” i poczuło niemal namacalnie, jak wielka jest Miłość Boga do człowieka. Dziękujemy wszystkim za podzielenie się swoimi poruszeniami serca podczas „godziny świadectw”, Dziękujemy Diakonii Wychowawczej, Hani, Agnieszce i Weronice, za opiekę nad naszymi dziećmi i za to, że przez swoją radosną postawę były prawdziwymi światkami Bożej Miłości.

Wielkim darem dla naszej wspólnoty był o. Leszek, który dając świadectwo swojego powołania i przybliżając postać założyciela swojego zgromadzenia św. Kamila, pokazał nam, że Pan Bóg, jeżeli tylko jesteśmy otwarci na Boże prowadzenie, potrafi z największej naszej nędzy wyciągnąć dobro.

Dziękujemy rodzinom z DK z diecezji częstochowskiej za to, że modliły się z nami podczas tych rekolekcji, dając świadectwo wierności Panu Jezusowi i wielkiej potrzebie modlitwy wspólnotowej w naszych wspólnotach.

Niech Pan Jezus pozwoli Wam również w Waszej diecezji, jak najliczniej gromadzić się podczas spotkań modlitewnych, by uwielbiać Naszego Boga i przez tę postawę nieść radość i pokój do swoich wspólnot i parafii.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich na naszą Jesienną Oazę Modlitwy 2015 :-)

Zostańcie z Bogiem.

Diakonia Modlitwy Ruchu Światło-Życie diecezji gliwickiej

ZDJĘCIA

Wpisał : Grzegorz Machoń

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.