Relacja z Wiosennej OM w Wiśle termin 13 -15 marzec 2015

Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać, ale miłość moja nie odstąpi od Ciebie…” te słowa z księgi Izajasza sprowadziły w dniach 13-15 marca b.r. do ośrodka Idylla w Wiśle Nowej Osadzie ponad 100 osób. Uczestnikami Oazy Modlitwy było 27 małżeństw z Domowego Kościoła oraz rodzin z nim sympatyzujących. W rekolekcjach brała także  trzynastoosobowa  grupa starszej młodzieży.

Dla wielu uczestników był to pierwszy wyjazd rekolekcyjny w życiu. Odpowiedzialnymi za organizację wiosennej Oazy Modlitwy byli Asia i Jacek Koch z Diakonii Modlitwy w Tarnowskich Górach oraz ks. Jarosław Buchenfeld Moderator Diecezji Gliwickiej Ruchu Światło Życie. Bardzo gorąco dziękujemy im za cały trud włożony w przygotowanie rekolekcji.

Podczas trzech dni każdy z nas kontemplował obraz Boga w swoim sercu. Boga kochającego, miłosiernego i wyzwalającego z niewoli grzechu. Doświadczaliśmy ogromnej miłości Boga będącej lekarstwem na wszystkie zranienia duszy, jakie latami w sobie nosiliśmy. Pan Bóg pokazał nam, że kocha nas miłością bezwarunkową, bez względu na to czy jesteśmy idealni i nienaganni. On pochyla się nad każdym z nas i przytula z ojcowską miłością. „Ponieważ zostałeś stworzony na mój obraz” i „ Znałem Cię zanim zostałeś poczęty” nie możesz nie być godnym mojej miłości.

Niech Pan Bóg będzie uwielbiony w tym błogosławionym czasie, kiedy dotykał, przemieniał i otwierał nasze serca na Swoją Miłość.

Grażyna i Sławek Kubaccy

 

Świadectwo Kasi.

Pozostałe zdjęcia TUTAJ

Wpisał : Grzegorz Machoń

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.